Aktivní
telemarketing

Udržte stávající zákazníky a zabraňte jim v odchodu ke konkurenci, informujte o novinkách a službách Vaší společnosti.
Dozvědět se více >

Pasivní
telemarketing

Prezentujte se jako velká profesionální společnost. Ušetříte Vaše náklady a znatelně zlepšíte jméno Vaší společnosti. Buďte pozorní k potřebám Vašich zákazníků, vždyť právě oni jsou motorem Vaší ekonomiky.
Dozvědět se více >

Inkaso
pohledávek

S námi získáte své peníze zpět, zvýšíte platební morálku stávajících zákazníků a díky profesionálnímu inkasnímu procesu klienty neztratíte ani nepoškodíte jméno Vaší společnosti.
Dozvědět se více >

Platební
servis

Díky platebnímu servisu se o nic nestaráte, Vašeho zákazníka spravujeme v rámci našeho systému.
Dozvědět se více >

Virtuální
asistentka

Získejte svou osobní sekretářku, která bude řešit Vaši klientelu, domlouvat schůzky, předávat vzkazy, zasílat korespondenci a řešit back-office a to za zlomek nákladů Vaší sekretářky.
Dozvědět se více >

Pasivní telemarketing

Jste nadnárodní firma nebo firma o pěti zaměstnancích? Je to jedno. V obou případech můžete díky nám svým zákazníkům poskytnout naprosto stejný komfort. Zákazník tak u Vás získá pocit důležitosti a komfortu. V každé chvíli o něj bude mít kdo pečovat. Buďte na příjmu vždy, kdy je to potřeba a neriskujte, že Váš obchodní partner či zákazník zvolí konkurenci jen proto, že se Vám právě nedovolá.
  • Dostupnost služeb 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
  • Ověříme bonitu Vašich zákazníků.
  • 95% hovorů vyzvedneme do dvaceti vteřin.
  • Máte možnost využít i barevné linky – zdarma (800) i placené (900).
  • Výrazně levnější řešení oproti využití vlastních zdrojů.
  • Budete schopni Vašim zákazníkům poskytovat nadstandardní služby na profesionální úrovni.

Prezentujte se jako velká profesionální společnost. Ušetříte Vaše náklady a znatelně zlepšíte jméno Vaší společnosti. Buďte pozorní k potřebám Vašich zákazníků, vždyť právě oni jsou motorem Vaší ekonomiky.

Informační linky

Zajistíme pro Vás Vaším jménem předání validních a přesných informací o Vašich službách a produktech stávajícím i potenciálním zákazníkům. Cílem je tak u Vašich zákazníků v aktuálním čase uspokojit potřebu po informacích, pomoci při problému a zajistit maximální komfort a loajalitu Vašich zákazníků vůči Vaší firmě, případně posílit Váš zákaznický kmen o zákazníky nové.

Zákaznické linky

Jde o jeden z nejdůležitějších komunikačních kanálů (telefon, e-mail). Operativně zajistíme žádosti Vašich klientů, vyřešíme reklamace, zaznamenáme stížnosti. Vždy s maximální péčí v zájmu komfortu zákazníků a posílení Vašeho „PR“. Můžeme Vám zajistit non-stop provoz, zákazníkům tak budete na blízku vždy, když to budou právě potřebovat.

Objednávkové linky

Neváhejte použít televizní spot, reklamu v rádiu nebo inzerát v novinách. Díky kapacitně dimenzovaným linkám budete mít s námi jistotu, že nápor zájemců zvládnete odbavit. Zvýšíte tak procento potenciálních klientů, kteří se stanou Vašimi věrnými zákazníky. I když jde o linku pasivní, operátor vždy doplní informace ke zboží či službě a motivuje zákazníka ke koupi doplňkového zboží či nákupu v budoucnu.

Soutěžní linky

Zpracujeme příchozí reakce na Vaše soutěže či ankety. Zároveň podáme doplňující informace a motivujeme k dalšímu kontaktu. Získáte účinný nástroj, jak rozšířit svůj zákaznický kmen nebo motivovat své stávající zákazníky ke koupi dalších produktů.

Správa věrnostních klubů

Poskytneme maximální komfort Vašim klubovým zákazníkům. Kdykoliv a s veškerou péčí Vaši zákazníci získají doplňující informace k produktu, možnost změn ve svých pravidelných zásilkách, a to opět v čase, který vyhovuje přímo jim. Poskytněte svým nejlepším zákazníkům nadstandard v podobě neomezené otevírací doby.

Technická podpora

Zajistíme odborně a technicky zdatné odborníky ve Vaší oblasti projektu. Vašim zákazníkům poskytneme přesné informace k vyřešení svého problému. Operátoři školeni na těchto linkách znají podrobně Váš produkt, jsou trpěliví, empatičtí a komunikačně zdatní natolik, aby Váš zákazník dostal vždy tu nejlepší péči, odcházel spokojen a s funkčním řešením. Právě péče v „krizových“ situacích rozhodne o setrvání zákazníka u Vaší firmy či přechodu ke konkurenci.

Zjišťování dostupnosti

Zajistíme dostupnost konkrétní osoby či firmy, případně zajistíme informaci o čase zpětného volání. Jste jednatelem i obchodníkem úspěšné firmy zároveň? Je jasné, že není ve Vašich silách stihnout všechny telefonáty a požadavky, které se na Vás valí. S námi se Vám nestane, že se Vám důležitý obchodní partner nedovolá.